JAVA naturalna woda mineralna i alkaliczna ph 9,2

 java1

 

Wiekami drążyła skały chłonąc ich moc.

 

Źródło wody JAVA znajduje się w miejscowości Humniska, niedaleko Brzozowa, pośród pięknych krajobrazów pogórza Dynowskiego. Jest to jeden najczystszych rejonów naszego kraju. Sam Brzozów ma bogatą historię i tradycję wydobywania leczniczych wód mineralnych. Na początku XX w. funkcjonowało uzdrowisko Brzozów Zdrój.

  Woda alkaliczna JAVA pochodzi z naturalnych zasobów podziemnych, nie jest poddawana procesom jonizowania, ani sztucznie wzbogacana w składniki mineralne. Na rynku istnieją  produkty umożliwiające sztuczne wytworzenie wody zasadowej lub jej technologiczne filtrowanie i uzdatnianie np. w celu obniżenia potencjału redox. Tymczasem dla wody mineralnej JAVA są to właściwości naturalne.

  JAVA jest wodą mineralną najwyższej klasy czystości, ze znikomym poziomem azotanów (0,2 mg/l).

W 2013 roku woda JAVA została uznana przez Główny Inspektorat Sanitarny za naturalną wodę mineralną i sklasyfikowana jako średniomineralizowana woda mineralna o charakterze wodorowęglanowo-węglanowo-sodowym.

 

Woda Java zajmuje 1 miejsce wśród popularnych wód mineralnych w Polsce pod względem najwyższego ph (alkaliczności), mineralizacji i czystości.

java2a

 java3 java4

java5 java6

 

 

Zaufali nam:
Design by PARTGROUP