O Nas


    Firma PartGroup Piotr Gertych istnieje na rynku od 2005 roku. Działamy w sektorze promocji, marketingu i sprzedaży. Zajmujemy się optymalizacją oczekiwań klientów w każdym możliwym aspekcie naszego działania. Wyszukujemy indywidualne rozwiązania na podstawie branży
i rynku, na jakim działa dana firma. Profesjonalizm oraz terminowość to cechy, które nas wyróżniają.

    W naszym zespole pracują ludzie z ogromnym potencjałem i pasją. Niebywałe zaangażowanie właściciela firmy oraz rzetelność pracowników pozwoliły w roku 2012 na poszerzenie zakresu działań sprzedaży. Pojawienie się pomysłu na stworzenie rzeczy, która będzie chronić ludzkie życie, stanowiła dla nas priorytet. Po wielu latach ciężkiej, ale owocnej pracy, powstał innowacyjny produkt iBlockFire. Jest to spray gaśniczy o wysokiej skuteczności gaszenia oraz prewencji, który zachowuje 100% biodegradowalności. Jest nie tylko bezpieczny i nieszkodliwy dla środowiska, a także przyjazny dla skóry i człowieka. Wszystkie działania, jakie wykonujemy w ramach sprzedaży i promocji tego produktu, robimy z niebywałym zaangażowaniem, bo najważniejszy dla nas jest człowiek.

W tym miejscu warto wspomnieć o kolejnym produkcie, którego jesteśmy producentem, czyli gazu sprężonego iCleanTech XXL. Niezastąpiony w sytuacjach, gdzie liczy się skuteczność oraz precyzja działania. Jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

    Przez 13 lat pracy stworzyliśmy wiele znaczących projektów. Jednym z nich jest merchandising dla koncernu browarniczego. Przez ponad 3 lata zajmowaliśmy się promocją marki, zbieraniem zamówień i przekazywaniem ich do realizacji. Nasi pracownicy funkcjonowali zgodnie ze standardami browaru, pracując na urządzeniach PDA. Niejednokrotnie budowali nowe trasy detaliczne, średnio miesięcznie nasi pracownicy handlowi realizowali około 8000 wizyt.
Jeśli chodzi o temat browarniczy, kolejnym naszym sukcesem jest stworzenie od podstaw wizualizacji marki piwa „Bieszczadzkie” wraz z całym zapleczem reklamowym (etykiety, plakaty, ekspozytory etc.). W tym samym roku „Bieszczadzkie” otrzymało złoty medal za wizualizację. Pracowaliśmy również nad wizerunkiem piwa Pilsweiser, tworząc nowy projekt piwa puszkowego tej marki.

  Od 2015 roku nasza firma zaczęła współpracę w sektorze dystrybucji i odsprzedaży browarniczego sprzętu chłodniczego. W naszej ofercie znajdują się między innymi schładzarki gastronomiczne, szafy chłodnicze, lodówki gastronomiczne.

     Wszystkie działania jakie procedujemy w naszej firmie, są zawsze prowadzone rzetelnie oraz skrupulatnie. Przekłada się to na nagrody jakie uzyskaliśmy. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, otrzymania tytułu „PRODUKT ROKU 2016” na XXI GALI BIZNESU „Granitowy Tulipan”. Kolejnym zaszczytnym tytułem, jakim możemy się pochwalić jest „Laur innowacyjności” Nagroda Naczelnej Organizacji Technicznej.

Od 2018 roku za zgodą Prezydenta Miasta Radomia możemy używać logo promujące nasze miasto - Radom Siła W Precyzji.W 2019 roku dywersyfikując swoje działania firma zainwestowała swój potencjał w dział mobilnych technologii tworząc nowe rozwiązania dla Polaków w tym sektorze. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych rodaków kreujemy 2 nowe marki z tego działu: Katalog Firm szukajwpoblizu.pl i aplikację mobilną Znajdź Firmę
   W 2019 roku ponadto otrzymaliśmy kilka nominacji za innowacyjność dla produktu iBlockFIRE.    Jesteśmy zespołem, który wychodzi naprzeciw potrzeb klienta, co zostaje docenione przez nabywców naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi obecni oraz potencjalni odbiorcy byli zadowoleni z każdego etapu naszych działań.


Zaufali nam


PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup WTZR Rawica-Odlewnia GITD PartGroup PartGroup PartGroup