KONTAKT


Nasz Zespół


Jesteśmy po to, aby podkreślić jakość Twojej marki, lub markę Twojej jakości

Piotr Gertych

Piotr Gertych

Właściciel, twórca i producent marki iBlockFire

Właściciel firmy PartGroup Piotr Gertych jest twórcą wielu projektów oraz przedsięwzięć. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi oraz zarządzaniu zespołem. Jest człowiekiem z niebywałą pasją oraz ponadprzeciętnym optymizmem. Swoim zrozumieniem oraz indywidualnym podejściem, jest w stanie rozwiązać każde zagadnienie. Twórca i producent marki iBlockFire, który zawsze widzi szklankę do połowy pełną.

piotr.gertych@partgroup.pl
Gertych

Karolina Gertych Jaroszek

Kierownik biura i koordynacji projektów, specjalista ds. sprzedaży

Jestem na bieżąco ze wszystkimi sprawami, które dzieją się w firmie, przez co mogę zaproponować odbiorcy odpowiednie dla niego rozwiązanie. Pilnuję, aby przekaz informacji między firmą, a klientami był zawsze na najwyższym poziomie. Dbam o to, aby cały zespół PartGroup był zaangażowany w wykonywanie zleceń oraz tworzenie projektów , dlatego firma tworzy jedność. Kreatywność oraz ciekawość świata umożliwiają mi wyszukiwanie niestandardowych rozwiązań.

kontakt@partgroup.pl 509609892
personal images

Konrad Jaroszek

Specjalista ds. handlu,
Administrator Centralnego Ośrodka Szkolenia Inspekcji Transportu Drogowego w Radomiu

Doświadczenie w kontakcie z klientem pozwala mi na szybkie dopasowanie się do potrzeb nabywcy. Jako administrator COSITD w Radomiu dbam o prawidłowe funkcjonowanie całej placówki. Elastyczność oraz wrodzona pogoda ducha pomagają mi w rozwiązaniu każdego zagadnienia.

sprzedaz@partgroup.pl +48 884085564


PartGroup Piotr Gertych
26-600 Radom,
ul. Wrocławska 9
NIP: 7961337431
Regon: 672991094
Radom Siła w precyzji
PartGroupZaufali nam


PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup WTZR Rawica-Odlewnia GITD PartGroup PartGroup PartGroup