KONTAKT


Nasz Zespół


Jesteśmy po to, aby podkreślić jakość Twojej marki, lub markę Twojej jakości

Piotr Gertych

Piotr Gertych

Właściciel, twórca i producent marki iBlockFire

Właściciel firmy PartGroup Piotr Gertych jest twórcą wielu projektów oraz przedsięwzięć. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi oraz zarządzaniu zespołem. Jest człowiekiem z niebywałą pasją oraz ponadprzeciętnym optymizmem. Swoim zrozumieniem oraz indywidualnym podejściem, jest w stanie rozwiązać każde zagadnienie. Twórca i producent marki iBlockFire, który zawsze widzi szklankę do połowy pełną.

piotr.gertych@partgroup.pl
personal images

Karolina Jagieła

Kierownik biura i koordynacji projektów, specjalista ds. sprzedaży

6 letnie doświadczenie na stanowisku handlowca pozwoliło mi na bezpośredni kontakt z klientem, nabycie umiejętności negocjacyjnych i kompetencji zawodowych. Kontroluję wszystkie działania, jakie dzieją się w firmie, jestem prawą ręką szefa. Empatia, zdolności komunikacyjne, determinacja w dążeniu do celu oraz samodyscyplina, ułatwiają mi tworzenie reklamowego i marketingowego planu rozwoju klienta. Z ogromnym zaangażowaniem podchodzę do każdego projektu i chętnie podejmuję nowe wyzwania.

handlowiec@partgroup.pl 509609826
personal images

Jarosław Arczewski

Specjalista ds. handlu,
Administrator Centralnego Ośrodka Szkolenia Inspekcji Transportu Drogowego w Radomiu

10 letnie doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientem, pozwala mi na szybkie dopasowanie się do potrzeb nabywcy. Jestem w stanie nawiązać kontakt z każdym, kto jest zainteresowany współpracą z naszą firmą. Elastyczność oraz wrodzona pogoda ducha pomagają mi w rozwiązaniu każdego zagadnienia.

sprzedaz@partgroup.pl 509028708
Gertych

Karolina Gertych Jaroszek

Specjalista ds. marketingu

Jestem na bieżąco ze wszystkimi sprawami, które dzieją się w firmie, przez co mogę zaproponować odbiorcy odpowiednie dla niego rozwiązanie. Kreatywność oraz ciekawość świata ułatwiają mi wyszukiwanie niestandardowych rozwiązań. Pracując w firmie, którą założył mój tata, pilnuję, aby przekaz informacji między klientami, a firmą PartGroup, był zawsze na najwyższym poziomie. Jestem zaangażowana we wszystkie projekty od momentu ich powstawania.

kontakt@partgroup.pl 509609892
personal images

Paulina Czyżewska

Koordynator ds. sprzedaży, opiekun projektu "Go To Brand"

Dzięki 5-letniemu doświadczeniu w sprzedaży jestem w stanie dopilnować każdego zamówienia wzorcowo. Empatia, sumienność oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy sprawiają, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Wszystkie zadania wykonuję profesjonalnie oraz terminowo. W firmie podejmuję działania tam, gdzie zaistnieje potrzeba, wyszukuję nowe rozwiązania w celu poszerzenia zakresu naszych usług.

marketing@partgroup.pl 530230424
personal images

Damian Szypulski

Grafik, front-end developer

3-letnie doświadczenie w pracy przy komputerze oraz programach graficznych, pozwoliło mi na ukształtowanie sprawnego modelu działań. Swoją pracę traktuję jak hobby, co sprawia, że wszystkie projekty wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Szybkość wykonywanych zleceń stawiam na równi z dokładnością projektów. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie oraz z szacunkiem do zaleceń naszego klienta. Zajmuję się także tworzeniem stron internetowych.

grafik@partgroup.pl 513123727


PartGroup Piotr Gertych
26-600 Radom,
ul. Wrocławska 9
NIP: 7961337431
Regon: 672991094
Radom Siła w precyzji
PartGroupZaufali nam


PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup PartGroup WTZR Rawica-Odlewnia GITD PartGroup PartGroup PartGroup